Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, пл. Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

На території мисливських угідь Сумської області розпочинається щорічний облік мисливської фауни

Метою обліку є визначення видового складу, встановлення місця проживання диких тварин, їх міграції, територіального розміщення, чисельність в різних угіддях тощо.

Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації узгоджено графік проведення зимового обліку з Сумським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, спеціалісти якого будуть присутні під час проведення таксації.

Засідання комісії з вивчення питання щодо додержання законодавства у сфері охорони природних ресурсів

16 січня 2017 року під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Подопригори М.А. відбулося чергове засідання комісії з вивчення питання щодо додержання законодавства у сфері охорони природних ресурсів на території Сумської області.

В зоні уваги - ріка Псел

18 січня 2017 року фахівці Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації, Сумської міської ради, Державної екологічної інспекції у Сумській області, Сумського обласного управління водних ресурсів, Сумської філії інституту "Дніпродіпроводгосп" та Сумського державного університету на нараді обговорили актуальні екологічні проблеми річки Псел. Вирішено провести у 2017 році наукове дослідження для визначення конкретних заходів з екологічного оздоровлення та відтворення Псла.

На порядку денному - створення регіонального ландшафтного парку "Кияницький"

За ініціативою Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації 16 січня відбулася нарада щодо створення регіонального ландшафтного парку "Кияницький". У нараді взяли участь представники громадської організації "Кияницький рибальницький клуб", фахівці Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства та ОКАП "Сумиоблагроліс", науковці Сумського національного аграрного університету. 

Вийшов з друку атлас-довідник "Природно-заповідний фонд Сумської області"

Головна мета розроблення атласу-довідника природно-заповідного фонду Сумської області – узагальнення даних про природно-заповідні об’єкти області в описовій та картографічній формах, що сприятиме підвищенню рівня обізнаності населення та працівників державних структур стосовно цінностей природоохоронних територій та об’єктів, оскільки довідник є важливим інструментом для їх управління й моніторингу. 

 

МІНПРИРОДИ РОЗПОЧАЛО ПРИЙОМ ЗАПИТІВ ВІД ЮРИДИЧНИХ ОСІБ НА ЗДІЙСНЕННЯ ПРИРОДООХОРОННИХ ЗАХОДІВ У 2017 РОЦІ

До відома юридичних осіб, які мають намір здійснити природоохоронний захід за рахунок бюджетних коштів: із 1 січня 2017 року Мінприроди розпочало прийом запитів для здійснення природоохоронних заходів та документів до них.

Процедуру планування та фінансування природоохоронних заходів за відповідною бюджетною програмою за рахунок бюджетних коштів та контролю за їх використанням визначено Порядком планування та фінансування природоохоронних заходів, затвердженого наказом Мінприроди від 12.06.2015 № 194 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 серпня 2015 року за № 994/27439.