Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, пл. Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Лекція для студентів СНАУ

З метою ознайомлення  зі сучасним станом та перспективами розвитку природно-заповідного фонду Сумської області 22 лютого 2017 головним спеціалістом відділу природно-заповідного фонду та довкілля Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації Оленою КАРЛЮКОВОЮ проведено лекцію для студентів Сумського національного аграрного університету. 

До уваги орендарів земельних ділянок (водних об'єктів)

ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ проводяться у формі аукціону. Організатором земельних торгів є фізична або юридична особа - власник земельної ділянки, орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, які уклали з виконавцем земельних торгів договір про проведення земельних торгів.

 Виконавцем земельних торгів є суб'єкт господарювання, який уклав з організатором земельних торгів договір про їх проведення

 Земельні торги проводяться відповідно до договору між організатором земельних торгів та їх виконавцем.

Форум «Ефективне управління ресурсами видобувних регіонів»

 

16 лютого 2017 року в Premier Hotel Aurora м. Харків відбувся Форум «Ефективне управління ресурсами видобувних регіонів», присвячений обговоренню екологічних проблем регіонів, пов’язаних з діяльністю видобувних компаній, та використанню механізмів EITI для їх вирішення. Участь у заході взяли представники органів державної влади, місцевого самоврядування, видобувних компаній та територіальних громад Сумської, Харківської та Донецької областей. 

Зимовий облік-2017 триває

10 лютого за участю директора Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації Ігоря КРИВОЗУБА,  начальника відділу природно-заповідного фонду та довкілля Григорія ДУДЧЕНКА та заступника начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталія БАРАНОВА проведено облік мисливської фауни в мисливських угіддях ДП «Конотопський лісгосп».

Державна екологічна інспекція у Сумській області повідомляє

Державною екологічною інспекцією у Сумській області за результатами здійснення заходів державного нагляду за фактами аварійних ситуацій на території Кардашівської сільської ради Охтирського району проведені розрахунки шкоди за забруднення земель внаслідок розгерметизації нафтозабірного колектору НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

Зимовий облік-2017

07 лютого 2017 року за участі головного спеціаліста відділу природно-заповідного фонду та довкілля Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації Ірини КУЛИЖКО проведено облік мисливської фауни в угіддях, закріплених за ТОВ СМГ «Лебідь».