Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, пл. Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Науково-технічна рада у НПП "Деснянсько-Старогутський"

Директор  Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації  Кривозуб І.В. та начальник відділу природно-заповідного фонду та довкілля Дудченко Г.І. взяли учать у науково-технічній раді національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», що відбулася 19 вересня 2017 року в м. Середина-Буда.

Орієнтовний реєстр водних об’єктів Сумської області, які знаходяться за межами та у межах населених пунктів

Водні об'єкти надаються у користування за договором оренди земель водного фонду на земельних торгах у комплексі із земельною ділянкою, органами, що здійснюють розпорядження земельними ділянками під водою (водним простором) згідно з повноваженнями, визначеними Земельним кодексом України, відповідно до договору оренди, погодженого з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері водного господарства, без обмеження права загального водокористування, крім випадків, визначених законом.

Про участь у процедурі відкритих торгів

Шановні потенційні учасники!

На території Сумської області знаходиться досить велика кількість небезпечних відходів, а саме, непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин (далі-ХЗЗР).

З метою очищення території Сумської області від ХЗЗР та дотримання принципів здійснення публічних закупівель, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» повідомляємо та запрошуємо взяти участь у наступній процедурі відкритих торгів щодо закупівлі робіт з екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, у Липоводолинському районі, що буде оголошена найближчим часом.

Обговорення кандидатури в.о.директора "Михайлівської цілини"

На виконання листа Міністерства екології та природних ресурсів України від 17.08.2017 № 5/4.1-8/7159-17 в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації 12 вересня 2017 року відбулося обговорення питання щодо кандидатури на посаду виконуючого обов’язки директора природного заповідника «Михайлівська цілина». В обговоренні вимог до зазначеної кандидатури взяли участь керівники Сумської обласної ради, Сумської обласної державної адміністрації, наукових установ, громадськості.

Деснянські зорі - 2017

У національному природному парку "Деснянсько-Старогутський" з 28 липня по 3 серпня 2017 року відбулася чергова комплексна природознавча експедиція "Деснянські зорі-2017".

Дослідники природи провели спостереження за птахами, кажанами, рибами, водними безхребетними, рідкісними та лікарськими рослинами.

Акція "Чиста Україна - чиста Земля" 15-18.09.2017

Асоціація міст України та Українське Товариство Охорони Природи запрошують взяти активну участь у великому 

всесвітньому святі довкілляакції «Чиста Україна- чиста Земля»яка відбудеться 15 по 18 вересня 2017 року !