Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ В УКРАЇНІ: ЗАКОНОДАВСТВО, ЕКОНОМІКА, ТЕХНОЛОГІЇ

22–23 листопада 2018 року в м. Києві пройшов Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».

Ключова тема Форуму – «Формування програм щодо поводження з відходами для об’єднаннях територіальних громад: проблемні питання та кращі практики».

Організаторами Форуму виступили Всеукраїнська екологічна ліга, Національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи», Екологічна рециклінгова асоціація України.

Форум відбувся за сприяння Програми малих грантів Глобального екологічного фонду та Програми розвитку ООН, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Розглянуто проблемні питання та кращі практики формування та реалізації програм щодо поводження з відходами на місцевому та регіональному рівнях, у територіальних громадах, обговорено стан поводження з небезпечними відходами та відходами сільського господарства в Україні, ознайомлено з сучасними розробками українських науковців щодо екологічно безпечного перероблення та утилізації відходів, ознайомлено з результатами процесу рекультивації на полігоні твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Київської області.