Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЖИТТЯ ДОДАТКОВИХ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІСОВИХ ТЕРИТОРІЙ

30 січня 2019 року за ініціативи Департаменту екології та охорони природних ресурсів під головуванням керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації відбулася нарада «Вжиття додаткових заходів щодо збереження лісових територій, розташованих на землях державної власності, які не передані у користування чи власність».

Питання збереження та раціонального використання лісових ресурсів є одним з пріоритетних напрямків у сфері охорони навколишнього природного середовища.

У нараді взяли участь представники Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс», Управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Сумській області.

Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства за ефективністю використання лісових ресурсів є одним із провідних управлінь України. Разом з тим в області існує проблема, що турбує спеціалістів Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, фахівців земельних відносин, екологів та небайдужих громадян. Це – декілька тисяч гектарів земель лісогосподарського призначення, які нікому не передані у користування. Ці недоглянуті ліси потерпають від шкідників і хвороб та незаконного використання. Більш того, вони можуть стати джерелом розповсюдження небезпечних шкідників і хвороб (верхівковий короїд). Наше завдання – не допустити їх незаконної приватизації та знищення.

За результатами наради було вирішено провести вивчення стану справ з цього питання до 15.03.2019 спільно з райдержадміністраціями, Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області, Управлінням містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації та розпочати роботу з надання їх у користування спеціалізованим лісогосподарським підприємствам.