Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ «ДЕСНЯНСЬКО-СТАРОГУТСЬКИЙ» - 20 РОКІВ!

Провідна природоохоронна установа Сумської області - національний природний парк «Деснянсько-Старогутський» - відзначив знакову подію – двадцятиріччя від дня його створення.

Департамент екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації щиро вітає працівників парку з 20-річчям створення, бажає колегам нових здобутків в охороні, збереженні та примноженні природних та культурних надбань регіону. Переконані, що ваша відповідальність і злагоджена робота і надалі спинятимуть збереженню біотичного та ландшафтного різноманіття Сумщини.

Перед початком святкових заходів відбулося засідання науково-технічної ради національного природного парку. Слід відмітити, що на засіданні науково-технічної ради був присутній начальник відділу координації наукових досліджень, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України Парчук Григорій Васильович. На запрошених чекав огляд виставки в Середино-Будському районному будинку культури, ознайомлення з роботою відділів національного природного парку, перегляд відеофільмів про парк, вітальні виступи та святковий концерт присвячений 20-річчю створення природоохоронної установи.

Департамент екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особливий внесок у розвиток природоохоронної діяльності, збереження природного навколишнього середовища подяками відзначив працівників природоохоронної установи.