Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПЛАНОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПРОЦЕСІ ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ, СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, РОЗРОБНИКІВ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

З 17 липня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Відповідно до вказаного Закону тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України,  з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді), про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення.

У цей період громадські слухання, передбачені статтею 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», не проводяться.

 Письмові зауваження та пропозиції громадськості приймаються Департаментом захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації

-         на поштову адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000

-         на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Нагадуємо, що відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» громадське обговорення планованої діяльності відбувається на двох етапах:

1. Протягом 20 робочих днів з дня офіційного оприлюднення повідомлення про плановану діяльність – надаються зауваження та пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля. Копії отриманих на цьому етапі  зауважень та пропозицій громадськості передаються Департаментом суб’єкту господарювання для врахування при підготовці звіту з оцінки впливу на довкілля.

2. Протягом не менше 25 і не більше 35 робочих днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля – громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінку впливу на довкілля. Тривалість обговорення зазначається у пункті 5 зазначеного оголошення. Отримані у цей період зауваження та пропозиції громадськості розглядаються Департаментом при підготовці висновку з оцінки впливу на довкілля.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до частини десятої статті 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» суб’єкт господарювання, а відповідно до частини сьомої статті 7 цього ж Закону уповноважений орган (Департамент) враховує, частково враховує або обґрунтовано відхиляє отримані під час громадського обговорення зауваження та пропозиції громадськості.

Всі документи, що створюються під час процедури оцінки впливу на довкілля, вносяться до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, інформація у якому знаходиться у відкритому доступі (за посиланням http://eia.menr.gov.ua/uk/cases).