Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ОБЛІК ПЕРНАТОЇ ДИЧИНИ В МИСЛИВСЬКИХ УГІДДЯХ ОБЛАСТІ

24 липня 2020 року під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Віталія Максименка відбулася нарада за результатами обліку пернатої дичини в мисливських угіддях Сумської області.

У нараді взяли участь керівництво та фахівці Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації,, Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державної екологічної інспекції у Сумській області, Сумської обласної ради Українського товариства мисливців та рибалок, Головного управління Національної поліції в Сумській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

У проведенні обліку пернатої дичини на території водно-болотних угідь мисливських господарствах області цього року приймали участь представники Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Сумській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. За результатами обліків  складено відповідні акти, перевірено первинні матеріали обліку та узгоджено матеріали обліку. Облік проведено у відповідності до затвердженого графіку в 36 мисливських господарствах області, що мають водно-болотні угіддя.

За даними розрахунків, проведених користувачами мисливських угідь області та на підставі матеріалів спостережень, зафіксованих у щоденниках єгерів, матеріалів польового обліку та проведеного аналізу чисельності пернатої дичини відповідно до методичних рекомендацій, чисельність пернатої дичини в природних умовах області достатня для проведення полювання.

Вирішено встановити відкриття полювання на пернату дичину у цьому році з 08 серпня 2020 року.